Kadra pedagogiczna

Agnieszka Lal, Polska

Nauczyciel i wychowawca klasy drugiej - G3. Zaangażowana w wdrażanie międzynarodowego programu nauczania dla szkół podstawowych, obejmującego: doświadczenia naukowe, historię, geografię, biologię, sztukę i edukację społeczną. Inne obowiązki to ścisła współpraca z koordynatorami, dyrekcją, rodzicami i zespołem nauczycieli oraz doradztwo, wspieranie i szkolenie nauczycieli w zakresie nauczania i wychowania dzieci. Wykształcenie uzyskane w Polsce i Wielkiej Brytanii, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.

Tobias Lloyd, Wielka Brytania

Po kilku latach spędzonych w takich krajach jak Indie, Izrael, Holandia, Egipt, przeprowadziłem się do Polski. W Szczecin International School pracuję od 2009 roku. Uczę na wszystkich poziomach, od szkoły podstawowej do liceum.
Pełni również funkcję koordynatora programu CAS w liceum. Odpowiedzialny za eksperymentalne metody nauczania, wdraża i koordynuje program opierający się na założeniach C-kreatywności, A-aktywności i S-społecznej świadomości uczniów.
Bardzo lubię mieszkać i pracować w Polsce, choć muszę powiedzieć, że czasami tęsknię za kawałkiem przyzwoitego sera;-)

Przemysław Łonyszyn, Polska

Jestem geografem, socjologiem i dziennikarzem, a przynajmniej tak mam napisane na mojej wizytówce. W tym roku akademickim będę bronił rozprawy doktorskiej na Wydziale Nauk o Ziemi Uniwersytetu Szczecińskiego. Zajmuję się badaniem dużych miast. Lubię oglądać filmy, uprawiać sport i dużo wiedzieć, ale najbardziej to lubię dzielić się moją wiedzą, dlatego trafiłem do SIS i uczę tutaj geografii.

Agata Maruszak, Polska

Wychowawca klasy D1. Absolwentka University of Birmingham, England (Biological Sciences). Uczy biologii w gimnazjum (poziom IGCSE) i liceum (IB Biology - HL i SL) oraz przedmiotu Environmental Systems and Societies (Systemy środowiskowe i społeczeństwa - IB Biology). Odpowiedzialna za laboratorium szkoły. Przygotowuje również uczniów do polskiego egzaminu państwowego - testu gimnazjalnego.

Craig Nightingale, Wielka Brytania

Uczę języka angielskiego w  gimnazjum oraz liceum oraz jestem wychowawcą klasy 9a. Jestem absolwentem historii Uniwersytetu w Sheffield. Nie długo po tym przeniosłem się do Szczecina aby nauczać języka angielskiego jako języka obcego. Chciałem po prostu spróbować czegoś innego tylko na rok. I już zostałem!

Pracowałem w szkole Bell w Szczecinie od wielu lat, ze szczególnym zainteresowaniem przygotowanie studentów do egzaminów Cambridge. Byłem tam dyrektorem Studiów od 2009 roku. Mam również doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych szkół letnich w Wielkiej Brytanii.

Maja Nizińska, Polska

Nauczyciel zajęć z rytmiki w klasie P1 oraz w IKS. Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Akademii Sztuki w Szczecinie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Manager Grodzkiej Agencji Artystycznej. Wiolonczelistka kwartetu smyczkowego „Vigoroso” Filharmonii Szczecińskiej oraz „Con Fetti Trio”.

Anna Katarzyna Ormseth, Polska

Nauczycielka plastyki na wszystkich poziomach: podstawowym, gimnazjum i liceum. Odpowiada za przygotowanie uczniów gimnazjum do egzaminu na poziomie IGCSE Art & Design oraz egzaminu maturalnego na poziomie IB z przedmiotu Visual Arts.

Prowadzi również zajęcia techniczne w gimnazjum. Nadzoruje projekty związane ze sztuką, oraz inne działania artystyczne w szkole. Jest odpowiedzialna za nadzór i prowadzenie uczniów, którzy piszą pracę z przedmiotu Visual Arts.

Absolwentka Technologii Żywności na Akademii Rolniczej w Szczecinie. Zdobyła licencjat z malarstwa w Wyższej Szkoły Sztuki Stosowanej "Shola Posnaniensis". Ponadto ukończyła studia podyplomowe z Wiedzy o kulturze na Uniwersytecie Szczecińskim.

Doświadczona nauczycielka w pracy z uczniami w wieku od lat 9 do matury. Współpracuje z nauczycielami szkoły podstawowej przy wielu okazjach, pracując również z młodszymi dziećmi.

Magdalena Perrot, Polska

Nauczyciel w szkole podstawowej i wychowawca klasy Grade 2a. Uczy angielskiego, matematyki oraz przedmiotów wchodzących w skład zintegrowanego systemu nauczania. Absolwentka Wydziału Humanistycznego Filologii Polskiej Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Uniwersytetu Stanowego Elizabeth City w Karolinie Północnej, Stany Zjednoczone. Posiada doświadczenie pedagogiczne w pracy zarówno z dziećmi, młodzieżą, jak i z dorosłymi w Polsce i w Stanach Zjednoczonych (szkoła podstawowa).

Karolina Piecyk, Polska

Uczy matematyki od szkoły podstawowoej do liceum: G4, G5, G7 oraz G10. Wychowawca klasy G7.
Certyfikowana egzaminatorka IB.

Anna Piórkowska, Polska

Jestem nauczycielem języka angielskiego w gimnazjum oraz liceum, ponad to jestem wychowawczynią klasy M4. Ukończyłam Filologię Angielską na Uniwersytecie Szczecińskim, gdzie specjalizowałam się w literaturze angielskiej. Jestem odpowiedzialna za przygotowanie uczniów do egzaminu IGSCE oraz matury międzynarodowej. W wolnym czasie lubię spędzać czas uprawiając sport oraz czytając dobrą książkę.

Free JavaScript from
Rainbow Arch