Kadra pedagogiczna

Collins Anozie, Nigeria

Obecnie odpowiadam za dodatkowe zajęcia dla uczniów, którzy mają kłopoty z językiem angielskim. Mam długoletnie doświadczenie jako nauczyciel języka angielskiego, zarówno w pracy z dorosłymi, jak i młodzieżą oraz dziećmi. Pełnię również wszystkie inne obowiązki nauczyciela w szkole.

Gregory Cooper, Wielka Brytania

Uczy przyrody w szkole podstawowej oraz chemii w gimnazjum i liceum. Wychowawca klasy Grade 11.

Jędrzej Dobosz, Polska

Jestem nauczycielem języka angielskiego w gimnazjum i wychowawcą klasy M1. Uczę we wszystkich klasach gimnazjum i mam uprawnienia oficjalnego egzaminatora Cambridge IGCSE dla angielskiego jako drugiego języka. Ukończyłem Wyższą Szkołę Języków Obcych w Szczecinie i Uniwersytet Szczeciński, gdzie obroniłem pracę magisterską na temat tłumaczenia tekstów piosenek. Posiadam wiele zainteresowań, ale na szczycie tej listy są muzyka, film i piłka nożna.

Diane Howlett, Kanada

Pryncypał – Liceum oraz koordynator IBDP.

Odpowiedzialna za koordynowanie Programu Diploma, organizowanie i zapewnienie sprawnego funkcjonowania egzaminów Matury Międzynarodowej. W przypadku nieobecności Dyrektora SIS, pełni funkcję zastępcy. Prowadzi również cotygodniowe spotkania zespołu Diploma. Sprawuje nadzór nad zamówieniami książek i sprzętu, aktualizuje Szkolny Informator i Kalendarz, jest odpowiedzialna za codzienne zarządzanie szkołą.

Jest także Dyrektorem Humanistycznym dla poziomu Gimnazjum i Liceum, uczy historii i psychologii na poziomie Matury Międzynarodowej, nadzoruje także przygotowania nad maturalnymi esejami końcowymi. Bierze czynny udział w konferencjach, jest członkinią Rady Szkoły.

Jej obowiązki to również organizacja różnych imprez, zajęć i programów tematycznych dla poziomu Liceum, które odbywają się w szkole (np. Amnesty International Group, wycieczki szkolne).

Jest także Koordynatorem Projektu MUN (międzynarodowego projektu symulowanych obrad ONZ) i czynnie uczestniczy w obradach MUN w Warszawie, Wrocławiu i Berlinie. Ma doświadczenie w nauczaniu zdobyte w szkołach w: Kanadzie, Czechach i Polsce.

Ewelina Iwaniuk-Bakalarczyk, Polska

Uczę języka polskiego w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Jako nauczycielka języka polskiego w szkole podstawowej, jestem odpowiedzialna za przygotowanie uczniów do sprawdzianu szóstoklasisty, w liceum zaś – do Egzaminu IB. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem egzaminatorem matury międzynarodowej IB. Interesuję się wieloma rzeczami, z których na pierwszym miejscu znajdują się literatura XV i XVI wieku i polskie komedie wyreżyserowane przez Stanisława Bareję.

Agnieszka Jakóbiak, Polska

Języki to moja pasja. Z wykształcenia politolog a z zamiłowania nauczycielka hiszpańskiego i angielskiego. Od lat uczę w szczecińskich szkołach językowych. Mieszkałam i studiowałam w Salamance i Maladze. Latem jeżdżę na rolkach a zimą na snowboardzie. Uwielbiam podróże i  jestem licencjonowanym pilotem wycieczek zagranicznych. Jestem też mamą Krzysia i Stasia i miłośniczką dobrej muzyki.

Cezary Janiszyn, Polska

Jestem nauczycielem wychowania fizycznego i pracuję od początku powstania SIS. Aktualnie prowadzę zajęcia w klasach od G1 do G10. W swojej pracy staram się przedstawić uczniom jak największą ofertę różnorodnych form aktywności fizycznej, dlatego oprócz zajęć na szkolnej sali gimnastycznej realizujemy zajęcia na basenie pływacki, boiskach piłkarskich typu ,,Orlik'', sztucznym lodowisku oraz w trakcie zajęć pozalekcyjnych. Wszysko dla uciechy i zdrowia nszych uczniów.

Charlotte Kæmsgaard-Andersen, Dania

Uczę języka duńskiego jako ojczystego w klasach G1 - G5. Poprzednio uczyłam w szkołach państwowych oraz prywatnych w Danii. Lubię uczyć oraz pracować z dziećmi.

Katarzyna Kmiecik, Polska

Pryncypał Szkoły Podstawowej, odpowiada za sprawną pracę szkoły współpracując blisko z innymi koordynatorami i dyrekcją podczas cotygodniowych spotkań, kieruje pracą zespołu nauczycieli szkoły podstawowej i prowadzi zebrania, szkoli nowoprzyjętą kadrę pedagogiczną, odpowiada za uaktualnianie dokumentów szkolnych, kalendarza i zamówień na materiały szkolne, organizuje wycieczki edukacyjne i rekreacyjne dla uczniów szkoły podstawowej, przygotowuje i prowadzi prezentacje dla rodziców dotyczące funkcjonowania szkoły oraz jest odpowiedzialna za przedstawienia szkolne, nadzór nad realizacją programu, ma doświadczenie pedagogiczne w pracy z różnymi grupami wiekowymi, włączając małe dzieci, młodzież i dorosłych.

e-mail: katarzyna.kmiecik@sis.info.pl

Anna Kozaczuk, Polska

Jestem historykiem i filologiem angielskim. Na co dzień uczę języka angielskiego oraz historii. Zanim dołączyłam do SIS spędziłam kilka lat ucząc w szkole podstawowej i gimnazjum.Jestem pasjonatką metodyki języka angielskiego. W wolnych chwilach czytam. Pochodzę ze Szczecina, ale przez pięć lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii.

Free JavaScript from
Rainbow Arch