Aktualności

SIS NEWSLETTER 1 LIPCA 2016

WAKACJE

Wczoraj uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2015/2016. Podczas przerwy wakacyjnej sekretariat będzie czynny w godzinach od 9:00 do 14:00.

Wszystkim naszym uczniom życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Gratulujemy  wyników w nauce i do zobaczenia we wrześniu!

 

UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE BĘDĄ KONTYNUOWAĆ NAUKI W SIS W NASTĘPNYM ROKU SZKOLNYM

Chcielibyśmy prosić wszystkich rodziców, których dzieci nie będą kontynuowały nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 o poinformowanie szkoły o tym fakcie. Te informacje są nam potrzebne do przygotowania listy uczniów na przyszły rok oraz do innych celów administracyjnych, związanych z planowaniem i umowami. Jeżeli Państwa dziecko odchodzi ze szkoły, prosimy o poinformowanie Sekretariatu poprzez wysłanie e-maila na: info@sis.info.pl.

 

DZIEŃ EKOLOGICZNY W ŚWIDWIU

Uczniowie Middle i Diploma świętowali tegoroczny Dzień Ekologiczny w rezerwacie ptaków w Świdwiu, ok. 25 km od Szczecina. W budynku muzeum uczniowie obejrzeli prezentację dotyczącą roślin i zwierząt zamieszkujących rezerwat, a następnie wybrali się na długi spacer do wieży widokowej w pięknych okolicznościach przyrody. Ze szczytu wieży mogli podziwiać wspaniały widok na rezerwat. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy o historii parku i obszaru, na którym został założony, a także odkryli rzadkie gatunki zwierząt i roślin, które są tam objęte ochroną. Natępnie odbył się tradycyjny  Eco Fashion Show, podczas którego uczniowie zaprezentowali wspaniałe eko-stoje, a przez to także swoją kreatywność oraz troskę o środowisko. Gratulacje dla wszystkich uczestników! Później uczniowie także dobrze się bawili przy muzyce, jedząc kiełbaki upieczone przy ognisku. Chcielibyśmy serdecznie podziękować panu Kazimierzowi Olszanowskiemu i jego współpracowanikom z rezerwatu Świdwie za zorganizowanie dla nas tego dnia, opiekę i zaangażowanie. Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć w Galerii.

 

MIĘDZYNARODOWY KLUB KSIĄŻKI SCHOLASTIC

Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z oferty wydawnictwa Scholastic w bieżącym roku szkolnym. Wspólpraca z Międzynarodowym Klubem Książki Scholastic będzie kontynuowana od września.

» wróć do listy

Free JavaScript from
Rainbow Arch