PODCZAS WAKACJI, SEKRETARIAT SZKOŁY

BĘDZIE CZYNNY W GODZINACH: 9:00-14:00

  -- || --

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-2018

Ceremonia rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek, 4 września 2017r. o 8:40 na zewnątrz, na placu zabaw. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich rodziców. W razie deszczu, uroczystości odbędą się na sali gimnastycznej.

Po oficjalnej ceremonii:

  • Szkoła Podstawowa

Uczniowie Zerówki (Reception Year - wg wcześniejszego nazewnictwa: P1) oraz klas Grade 1-5 (uprzednio: P2-P6) będą mieli lekcje według harmonogramu wypełnionego licznymi interaktywnymi grami, zajęciami integracyjnymi oraz projektami z dziedziny sztuki i rzemiosła. Uczniowie będą mieli okazję poznać siebie nawzajem, porozmawiać i zintegrować się. Zostaną również poinformowani o zasadach zachowania i o kodeksie postępowania uczniów Szkoły Podstawowej.

 

  • Gimnazjum i Liceum

Uczniowie Gimnazjum i Liceum (Middle & Diploma) przejdą do swoich sal wraz z wychowawcami, aby rozpocząć dni integracyjne (które odbędą się w poniedziałek, 4 września oraz we wtorek, 5 września / Scavenger Hunt  - Poszukiwanie Skarbu odbędzie się w piątek, 8 września), połączone z omówieniem obowiązujących w Szkole zasad / regulaminu.

 

SPOTKANIA RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI

W celu przedstawienia bardziej szczegółowych informacj, wychowawcy klas spotkają się z:

RODZICAMI UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ: spotkania będą odbywać się od poniedziałku do środy, 11-13 września, o godzinie 16:00, aby umożliwić rodzicom dzieci w różnych klasach udział w poszczególnych spotkaniach. Dokładne terminy zebrań dla każdej z klas szkoły podstawowej zostaną podane na początku września. Wychowawcy przedstawią program nauczania oraz stosowane materiały edukacyjne, jak również szczegółowe informacje dotyczące każdej klasy, zaś rodzice będą mieli okazję do podzielenia się swoimi przemyśleniami.

 

RODZICAMI UCZNIÓW GIMNAZJUM: w czwartek, 14 września, przedstawione zostaną informacje ogólne i administracyjne dotyczące danej klasy, a także ważne zasady i przepisy. Omówione zostaną również sposoby komunikacji między rodzicami a nauczycielami, programy nauczania i egzaminy, oraz plany działań w rozpoczynającym się roku szkolnym. Ponadto, będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania oraz przedyskutować pomysły. W przypadku klasy 6 (M1) i klasy 7 (M2) spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00; dla klasy 8 (M3) i klasy 9 (M4) o godzinie 16:30 w odpowiednich salach.

 

RODZICAMI UCZNIÓW LICEUM: Kwestie, które zostaną omówione na zebraniu 14 września o godz. 17:15, obejmą różnorodne tematy, począwszy od: zasad i regulaminu dla nowych uczniów liceum grade 10 (D1), nowych zasad i procedur dla wszystkich uczniów liceum, wprowadzenie do programu IB grade 11 (D2) oraz obowiązki i zasady ocen grade 12 (D3). Będzie to również doskonała okazja, aby omówić wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące poszczególnych klas z wychowawcami.

 

 

--------------------------------------

SIS NEWSLETTER 2 WRZEŚNIA 2016

SPOTKANIA Z RODZICAMI - W celu zapoznania rodziców ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi funkcjonowania szkoły w obszarze organizacyjnym, jak i edukacyjnym, zostaną zorganizowane spotkania z wychowawcami poszczególnych klas według poniżej zamieszczonego » więcej

SIS NEWSLETTER 1 DZIEŃ SZKOŁY

INAUGURACJA ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO - Ceremonia otwarcia nowego roku szkolnego 2016/2017 rozpocznie się w czwartek 1 września 2016 o 8:40 na placu zabaw, zapraszamy wszystkich rodziców. Jeżeli warunki pogodowe nie będą sprzyjające to ceremonia odbędzie się na sali gimnastycznej. » więcej

SIS NEWSLETTER 1 LIPCA 2016

UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE BĘDĄ KONTYNUOWAĆ NAUKI W SIS W NASTĘPNYM ROKU SZKOLNYM - Chcielibyśmy prosić wszystkich rodziców, których dzieci nie będą kontynuowały nauki w naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 o poinformowanie szkoły o tym fakcie. Te informacje są nam potrzebne do przygotowania listy uczniów na przyszły rok oraz do » więcej

SIS NEWSLETTER 24 CZERWCA 2016

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO - Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbędzie się w czwartek, 30 czerwca o godzinie 10:00 na szkolnym placu zabaw. Po ceremonii uczniowie wraz z rodzicami, w swoich klasach lekcyjnych, otrzymają od wychowawców świadectwa. » więcej

Free JavaScript from
Rainbow Arch